Intriky

TÝDEN.CZ

14. 12. 2018
Rubrika: O politice

Větrníky aneb drbna Piegl starší s.r.o.

Autor: Jan Piegl

13.07.2009 07:00

Když uslyšíme slovo větrníky, začínají se nám v ústech sbíhat sliny na dobrý zákusek, stejného názvu. Tady se však nejedná o větrník z cukrárny, ale o větrníky, které vyrábí elektřinu. Budou se točit jako kolotoč kdesi nad Teplicemi a kvůli nim se rozjela akce na získání okresu Litoměřice, na stranu společnosti s ručením omezeným Paroubek & Benda.  Jedná se o zcela zjevné vyšachování lidí, kteří nejsou zapojení nebo nefandí mafiánským praktikám ČSSD v Ústeckém kraji. Nejen větrníky v tom hrají důležitou roli.

Když vidíte, jak je najednou postižena paralýzou, činnost všech orgánů, jedné z mocných stran ve státě, jde vám mráz po zádech. Tito lidé nám vládnou nebo možná vládnout budou. Drby jsou to jediné, co se v naší straně smí. Mluvit na rovinu je zakázáno. Ale zase se dozvíte spoustu zajímavých věcí. Rád se o ně podělím. Odpověď od jmenovaných nečekám. Zauzloval se jim nejen jazyk.

V Teplicích se mezi lidmi povídá, že Benda i Paroubek si zakoupili pozemky, kde by tyto krásné Bendovy větrné elektrárny měly stát. Údajně se jedná o stamilionovou investici. Kdo zná ty dvě nerozlučná dvojčata, pochopí velice rychle, že kvůli takovým částkám, jsou schopni všeho. Otázkou zůstává, zda ti co o tom mluví mají pravdu? Odpověď je velice jednoduchá. Nemusí to být tak doslova, ale něco pravdy na tom bude. Vždyť nám mohou oba odpovědět. Ba co dím, mohou předložit i doklady o nehorázných pomluvách, šířených ne mstícími se novináři, ale starou drbnou, členem ČSSD Pieglem.st.

Lidé v Ústeckém kraji si šeptem i nahlas povídají, také o tom, jak Benda zaměstnává syna předsedy ČSSD, Paroubka ml.. Aby toho nebylo dost, tak se nejen po teplických hospodách,  hovoří o tom, že Valtr Komárek dělá při údajném studování Bendy, krajskému předsedovi tzv. oponenta.  Zlomyslní lidé tvrdí, že pokud Benda opravdu nějakou školu dělá, tak jí za něj dělá Valtr Komárek. Mnozí pomlouvači, jdou tak daleko, že tvrdí, jak krajský předseda dostal titul za odpuštěný nájem, neboť škola kde vystudoval, náhodou sídlí v budově, která patří krajskému předsedovi Bendovi. Teď už prý je inžinýr. Jak se dá lehce vystudovat i v kapitalismu, to by člověk nevěřil, že pane inžinýre a předsedo krajské zdravotní? O té se také povídají zkazky přímo hororové. Návraty bývalých vyhozených, jsou jen ukázkou priorit pana inžinýra.. Pan inžinýr musí mít kolem sebe lidi všehoschopné. Stejně jako v Litoměřicích.

Opět jen náhodou se v budově, která patří Bendovi, předsedovi ČSSD v Ústeckém kraji, najde mariuhana, ale ta přece není Bendy. Za to může chudák správce, který nedělal nic proti tomu, že v útrobách Bendovy budovy se pěstují nějací cizinci  mariuhanu. Už jen třešničkou na dortu jsou nehorázné pomluvy o kupování domů, na kterých se údajně podílí, sám náš nejvyšší vůdce Paroubek. Nevěřil bych tomu co lidé napovídají o ČSSD v Ústeckém kraji. Jenže zavítáte v Praze do kavárny Hybernia a tam se mluví úplně normálně o tom, jak Dimun práskl Sobotku, že si kupuje byt za poslanecké náhrady. Najednou zjistíte, že lidé jsou všude stejní. Zda jde o pomluvy nebo o pravdu, to už si musíte vybrat sami. Ale drbny frčí i v Praze . Nechci posuzovat, jak to má Sobotka s bytem. A navíc mi je Sobotka mnohem sympatičtější než Paroubek. Jestli je to však pravda, pak je Dimun  něco horšího než stará drbna. Jenže za provázky může tahat někdo jiný. Kdo? Zavolejte si přítele na telefonu, mýlit se v odpovědi nebude asi žádný.

Některé drbny také zajímá a já k nim patřím, proč podnikatel Bernas od Rumburka, kandidující za Severočechy.cz se stal tak velkým přítelem Bendy a Paroubka, že kvůli němu jsou schopni zničit okres Litoměřice, ve kterém jim mnozí idioti, mezi které jsem také patřil sloužili. Najednou zjistíte, že u tohoto podnikatele, byli Paroubek s Bendou pečení a vaření dávno před krajskými volbami. Taky mnohou trachtaci u něho prý zažili. Vidíte jak ti lidé si všímají a poznají dokonce Paroubka a Bendu i v jiných končinách než v Teplicích. Proč však kvůli tomuto podivnému přátelství, musí být platná i neplatná, ušpiněná konference v Litoměřicích? No proto, že i Foldyna si musel smočit čumák. Byly doby, kdy se Foldynovi námluvy Paroubka a Bendy s Bernasem nelíbili. Najednou se z Foldyny stává paroubkovec k pohledání. Foldyna snese Bernase a Paroubek s Bendou zase pomohou kamarádům Foldyny. Hlavně jeho příteli Khünovi, nainstalovat na Litoměřicku další mafiánskou firmu, které Khün šéfuje-GKR. Tento šéf bývalé firmy RAK, která se kvůli podrazům v Lovosicích raději přejmenovala na GKR a dnes škubající černochy v Beninu se spojila s Bendovými a Paroubkovými chytrolíny a snaží se převzít moc na Litoměřicku. Sicilská mafie a všechny mafie, které známe, jsou proti nim firmy břídilů.

Vůbec nejde o lidi, vůbec nejde o voliče a vůbec nejde o členy ČSSD, ale o velké prachy a o ovládnutí kraje a okresů Paroubkovsko-bendovskou mafií. A těm slouží vytvořený Szántó land na Litoměřickém okrese, po ilegální konferenci velmi dobře.

Snaha zbavit se všech lidí, kteří by mohli být nepohodlní, vede tuto mafii k mnoha chybám. Uchylují se k nebývalému podrážení a ničení lidí a k mnoha podvodům. Začíná to vypadat jako privatizace ČSSD v Ústeckém kraji, Paroubkem a Bendou. Já vyslovuji obavu, že jde o privatizaci celé ČSSD, za podivného mlčení všech místopředsedů ČSSD, politického grémia, předsednictva  a celého ústředního výboru. Nedovedu si vůbec vysvětlit, že celý Ústřední výbor se tváří jako parta z Bohnic a hlasuje a hlasuje. Místo strany nám tu vzniká společnost s ručením omezeným Paroubek vs Benda.

V Litoměřicích boj začíná. A my si nemyslíme, že tento boj prohrajeme. Tam kde se nedodržují pravidla hry, pošlapávají se Stanovy a dostává se k moci zvůle a násilí, bude boj krutý. Volební výsledek v Ústeckém kraji pane Paroubku bude velice nejistý. Mnoho lidí vám dá najevo, že už máte jít kandidovat jinam. K Bendovi se nevyjadřuji, tomu už to lidé dávají najevo v několika volbách za sebou a jen proto, že je to váš přítel nebo chlebodárce,  vláčíte si ho sebou,  bez ohledu na jeho volební výsledky. Jednoduše řečeno, nic jiného než prohra ČSSD v tomto kraji,  nás nemůže zachránit před tím co jste tady rozjeli. Na závěr bych chtěl poděkovat všem starým drbnám, které sice rádi pomlouvají, ale zároveň i varují. Nakonec vždy platí, že na každém šprochu je pravdy trochu. Stará Blažková dokonce tvrdí, že na těchto povídačkách je víc jak 80% pravdy. Já s ní nejen souhlasím, ale ještě o deset procent to zvedám. Mám totiž oproti jiným výhodu, tři roky jsem prožil s Paroubkem a Bendou.Diskuze

Jan Piegl

Politika převážně vážně a jiná legrace.
portret.jpg
Oblíbenost autora: 8.43

O autorovi

Jsem starý a ubrblaný dědek, sociální demokrat, kterého štvou politici.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA
 
 
ODKAZY