Intriky

TÝDEN.CZ

14. 12. 2018
Rubrika: O politice

Kam na ty drby chodíte?

Autor: Jan Piegl

20.03.2011 06:00

Sabina Slonková a Martina Machová v Aktuálně.cz odhalily další kulišárnu. Přes své pomocníky, obvykle nejmenované zdroje, vlivné sociální demokraty a další tajemné bytosti zjistily, kdo zařídil zvolení Sobotky předsedou. Byl to Paroubek a Benda.

Jestli to byl skutečně Paroubek s Bendou, tak před nimi smekám a zároveň jim děkuji. Jak jsem pochopil, tak ti co byli nejvíce očerňováni v tisku, právě paní Machovou nebo v jiných novinách, ten který odstoupil po vyhraných volbách z funkce předsedy ČSSD a vedení se k němu chová jako k dacanovi a ten co už nebyl zvolen předsedou KVV po vyhraných krajských volbách a je podle redaktorky Machové černou ovcí v ČSSD, dokázali rozhodnout volbu nového předsedy. Jsou to čarodějové, kteří by měli být upáleni. Paní redaktorky probuďte se. Delegátů bylo skoro 600, volba tajná a naprosto těsná. Kdyby existovala širší shoda a kdyby měl Paroubek s Bendou kdesi schovány vámi uvedené tajemné hlasy, bylo rozhodnuto hned v prvním kole.  

Jedno je však jisté, že delegáti ani jednoho kandidáta nemilovali tolik, aby ho volili s radostí a podobně jako Zemana nebo Paroubka. Toto nebyl Sjezd, na kterém jsme se radovali z dobře vykonané práce. Toto byl Sjezd, kde jsme se hledali a nejsem si jist zda jsme se našli. Podle vás Paroubek odchází a Benda je ten zlý vzadu. Jaký by tedy měli důvod přihrávat nějaké hlasy Sobotkovi? Jestli Paroubek neodchází, tak zase spekulujete a budete tvrdit, že neodešel neboť, byl zvolen Sobotka. Jak by Benda, proti kterému byla vámi vedena neúprosná a většinou nepravdivá kampaň mohl mít v rukávě nějaké tajemné delegáty?

Chápu, že čtenáři čtou rádi hlavně pohádky, ale když je jich mnoho, tak přestávají věřit. Konspirační teorie o tom, jak Sobotka ke štěstí přišel za pomoci Paroubka a Bendy je přitažena za vlasy. Jestli připisujete Paroubkovi a Bendovi takovou nadpřirozenou sílu, pak nechápu proč oba dva nezmanipulovali celé Sjezdové jednání a dnes mohl být předsedou znovu Paroubek. Připisovat lidem nadpřirozené schopnosti a za každou cenu hledat viníky něčí prohry v nějakých čarodějných schopnostech zavání paranoidou. S čím souhlasím, že Paroubek má mezi sociálními demokraty stále spoustu příznivců, stejně tak jako Benda má své příznivce v Ústeckém kraji. Zajímavé však je, proč tomu vaši vlivní sociální demokraté a různé tajemné dobře informované zdroje nebyli schopni zabránit. Není to tím, že Hašek udělal spoustu chyb, včetně spojení s vlivnými sociálně demokratickými kmotry a kmotřenkami v Ústeckém kraji a to mu mohlo zlomit vaz?Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  8.71

Diskuze

Jan Piegl

Politika převážně vážně a jiná legrace.
portret.jpg
Oblíbenost autora: 8.43

O autorovi

Jsem starý a ubrblaný dědek, sociální demokrat, kterého štvou politici.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA
 
 
ODKAZY