Intriky

TÝDEN.CZ

14. 12. 2018
Rubrika: O politice

Chleba se sádlem a cibulí.

Autor: Jan Piegl

17.10.2011 06:00

Lev 21 je strana, kterou zakládá Jiří Paroubek a bude již v příštím roce usilovat ve volbách do kraje a do senátu o hlasy voličů. Nechci být tím, kdo bude hovořit o této nové straně, neboť necítím žádné důvody proč se k ní vyjadřovat. Žijeme v demokratické společnosti, kde je právo každého založit stranu za dodržení zákona. Co mě však zarazilo byly tance předáků ČSSD Ústeckého kraje kolem Paroubka. Na situaci v Ústeckém kraji nese samozřejmě Jiří Paroubek také svoji vinu. Ovšem budiž Paroubkovi ke cti, že to byl právě on kdo postavil Housku mimo hru. Zpátky do hry tohoto pistolníka naší sociálně demokratické mafie vrátil první místopředseda ČSSD Michal Hašek a to jen proto, aby našel spojence pro svoje zvolení předsedou ČSSD.

Největší mafián ČSSD v Ústeckém kraji, který  přes svojí družku Janu Vaňhovou ovládá tento kraj finančně a přes hejtmanku se spolupodílí hrubou silou a velmi bezohledně na všem co hejtmanka dělá. Hašek o tom velmi dobře věděl a ukázal, že pro koryto je schopen se spojit i s tím kdo s pistolí v ruce vydírá podnikatele a přejíždí nohy strážníkovi. Mít takového předsedu ČSSD, kam bychom došli? Z jednoho z největších spojenců Jiřího Paroubka dokud byl předsedou ČSSD, z jednoho z největších odsuzovatelů situace v Ústeckém kraji se stává jeden z největších mafiánů ČSSD. Je opravdu Hašek schopen všeho? Je to taky jeden z kmotrů, který se podílel na ničení Ústeckého kraje? Ať je to tak nebo jinak každopádně vyslal zprávu, že pro své zvolení předsedou se stane kmotrem mafie. Nebyl sice zvolen, ale to neznamená, že přestal o toto koryto bojovat a že se nemůže stát, aby se stal předsedou. Co nás potom čeká nechci domýšlet. Staneme se stranou, kde vydírání, vyhazování nepohodlných, vyhrožování pistolí, zlodějny před zraky policie a kamarádství s podvodníky typu Kohouta včetně zabíjení koček bude úplně normální. Nebo je konečně dohoní zákony a justice?

To bylo křiku, když Paroubek naznačil, že odejde z ČSSD. Všichni Houskovi lidé včetně Fišery a Vaňhové plesali radostí a tvářili se jako jediní vítězové. Já dobře věděl, že je to pouze přetvářka. Znám je dost dlouho na to, abych věděl co je to za uprděné zbabělce, kteří dovedou vykřikovat, ale se svými oponenty se odmítají bavit nebo s nimi nechtějí jednat. Tito řvouni, kteří plesali radostí, že Paroubek odchází se však připokadili v okamžiku, kdy viděli, že hlavním bojištěm Paroubka se stává Ústecký kraj. Zde chce Paroubek kandidovat na hejtmana a také v tomto kraji má nejvíce spojenců. Zbabělci z vedení KVV si po oslavě odchodu Paroubka uvědomili, že mohou přijít o více jak pár hlasů a že se může stát, že Paroubek v Ústeckém kraji zaboduje. Z vítězoslavných křiklounů se stali znovu obyčejné sviňky a přesně podle logiky vepře začali jednat.

Karel Janko předseda strany Národní socialisté 2005 je obyčejný, poctivý a slušný člověk. Už je v letech a zajisté nebylo jeho zájmem dostat se pod kola valícího se rychlíku, který řídí Fišera, Houska a Vaňhová. Bohužel se nechal nachytat a sedl si s vepři k jednomu stolu. Dnes už je známé, že existuje nahrávka, kde Janko říká, že Ústecká ČSSD mu nabídla sponzory pokud půjde samostatně do voleb. Je to trochu ujeté, ale na Housku a Fišeru podobné. Od vepřů se nedá nic jiného čekat. Staré známé přísloví, které v ČSSD zdomácnělo, že nepřítel mého nepřítele je mým přítelem znovu zafungovalo. Neublížilo však Paroubkovi, ale pouze ČSSD. Tak jako Kohout tvrdí, že Jakubec mu za zabití kočky  dal prachy je k neuvěření, že by si Fišera s Houskou s někým sedli k tabuli, kde by byl jen chleba se sádlem a cibulí. Myslím si, že pan Janko naletěl a k jeho omluvě budiž řečeno, že se nikdy s tímto stylem politiky nesetkal. S vedením KVV ČSSD a s krajskými představiteli za naší stranu musíte jednat stejným způsobem, kterým oni jednají vámi. Pro ně člověk nic neznamená a všechno přepočítávají na peníze. Vyhrožují, ale nemají rádi, když se vyhrožuje jim. Vydírají, ale nemají rádi když jsou vydíráni oni. Chtěli by klid, ale stále intrikují podrážejí a kradou. Zabíjet kočky je pro tyto lidi normální věc. Kdy začnou zabíjet lidi může být otázkou času. Zastávám názor, že je třeba si přestat hrát na stranu a říci jasně, že v Ústeckém kraji se z ČSSD stala nebezpečná mafiánská klika, která je schopná všeho i zabíjení. Začne to zvířetem, které za nic nemůže a končí to ………..!Diskuze

Jan Piegl

Politika převážně vážně a jiná legrace.
portret.jpg
Oblíbenost autora: 8.43

O autorovi

Jsem starý a ubrblaný dědek, sociální demokrat, kterého štvou politici.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA
 
 
ODKAZY