Intriky

TÝDEN.CZ

14. 12. 2018
Rubrika: O politice

Severní vítr už slábne, aneb sladké zapomínání.

Autor: Jan Piegl

14.08.2014 06:00

Když se Šlachta a jeho zakuklenci rozmáchli a provedli puč v nenáviděné vládě, myslelo si mnoho lidí, že přichází doba práva a trestání politických šíbrů. Že konečně přichází spravedlnost. Jak idiotská to byla představa se začíná ukazovat už po několika měsících. Z trestních výprav se stává divadlo a ve vyšetřování nejde o zjištění pravdy, ale vypátrání kolik toho kdo ví, aby se popřípadě do toho vložilo zahlazovací komando, které by nebezpečného svědka pacifikovalo. Aspoň na Ústecku v celé nebezpečné činnosti jede policie, státní zástupci i soudy. Samozřejmě ne všichni, ale ti co si zachovali ještě trochu úcty už nejdou skoro vidět a slyšet. Válková teď stojí před dilematem koho jmenovat místo totálně profláklého Kohoutka předsedou totálně profláklého krajského soudu v Ústí nad Labem. Představa jmenování jednoho z tohoto Ústeckého žabince by byla katastrofou nejen pro kraj, ale pro celé soudnictví. I když se zdá, že by to nevadilo i našemu panu prezidentovi, který postupně ztrácí paměť o tom co říkal včera. Kmotrovské kliky zůstávají a jediným hrůzným řešením, které otřáslo krajem je chvíle, kdy zasáhl najatý vrah nebo osobní mstitel.

Stejně je divné co tady dělalo to železné děvče, které na Litoměřickém okrese a potom na Krajském státním zastupitelství v Ústí se kalilo v Xenu, když po ní zůstalo v okrese a v kraji ukrutné hnojiště. Neschopná státní zástupkyně v kraji se nechala koupit za koryto Vrchní státní zástupkyně a zapletla se do případu Rath, který nikdy nepatřil do její kompetence. Jeden křivák měl zničit dalšího křiváka na jiném státním zastupitelství. Žádná spravedlnost, ale začala válka státních zástupců, která zatím neskončila. Výsledek se však dostavil. Bradáčová dostala koryto, Ištvána poklepal po plecích pan prezident, Šlachta má důvěru pracujícího lidu a kmotrovské mafie na krajích pokud se nepostřílí mezi sebou pokračují dál.  

Já znovu tvrdím, že Ústecká policie je doslova prolezlá službou mafii. Způsob vyšetřování vraždy Romana Housky je jasnou zprávou. Hledej tak, aby pravda nikdy nespatřila světlo světa. Takhle to na Ústecku fungovalo roky a hlavně za kamarádství Paroubka s Vorálkem. A proč by to nemohlo fungovat i s novým prezidentem, když někteří kmotři se uklidili a potají jedou dál. Nechce se mi věřit, že policie neslyší a nevidí. Mě přijde, že tyto lidi hlídá, aby se náhodou nedostali do problémů. Kdyby někdo začal mluvit, to by vyteklo špíny na policii, justici i soudy včetně těch co nás dnes zastupují v parlamentě a rozhořčují se nad jinými lidmi, které pomáhají ničit. Proto musela přijít na řadu vražda. Jak vidět celý problém nezachránily ani volby. ODS a ČSSD dostaly na zadek, ale komunisté neudělali nic jiného než, že pokračují v jejich praktikách umírněnější formou. Lumpové zalezli komunistům pod sukně a Bubeníček, který vždy mafii na Ústecku oddaně sloužil je má pod kontrolou. I když mnozí začínají vystrkovat růžky. Je vůbec někde někdo kdo to dokáže změnit? Když vidíte jak do Ano mnozí z padouchů pochodují jako husy a náruč mají otevřenou dokořán i na kandidátkách vidíte že přichází další zlo. Jeden známý mi řekl: „Vidíš vůbec jinou možnost než ten kvér?“Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  10

Diskuze

Jan Piegl

Politika převážně vážně a jiná legrace.
portret.jpg
Oblíbenost autora: 8.43

O autorovi

Jsem starý a ubrblaný dědek, sociální demokrat, kterého štvou politici.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA
 
 
ODKAZY