Intriky

TÝDEN.CZ

14. 12. 2018
Rubrika: O politice

Vraždil v Chomutově opravdu neznámý voják?

Autor: Jan Piegl

11.05.2015 06:00

Tak nás znovu naše justice včetně soudů přesvědčila o tom, že povídání o justiční mafii v Česku není žádná pomluva. Ba naopak se policie, státní zastupitelství i soudy nejen v Ústeckém kraji snaží ze všech sil dokázat, že toto označení na ně sedí jako ušité. Roman Houska byl jeden z těch, který určitě tahal za nitky v nomenklatuře Ústeckého kraje i v ČSSD. Měl rozhodující slovo u rozdělování peněz mezi ty poslušné a zasloužilé. Bylo jich dost nejen na Chomutovsku, ale i na Teplicku, Mostecku, Litoměřicku, Lounsku i Děčínsku. Ne vždy se všechno podařilo a nakonec došlo i na lámání chleba mezi bývalým předsedou ČSSD a bývalým předsedou KVV na straně jedné a členem ÚVV ČSSD, asistentem poslance Krákory a členem KVV na straně druhé. Co hrálo větší roli? Nesplněný slib zajištění peněz nebo pohrůžka, že se lidé dozví kdo víc nakradl a zbohatl na solárním nebo jiném svinstvu? Že zavražděný příliš věděl je spíše pravda než lež a že nešlo o pár milionků navíc, ale o spousty milionů ví na Ústecku hodně lidí. Jenže i ve hře na strašení se nesmí překročit míra nebo přijde pomsta. Jak vidět přišla a byla krutá.

Když 18.11.2013 zazněly v Chomutově 4 výstřely vyrojilo se mnoho spekulací i když mnohé řečeno nebylo. Do dnešního dne chybí vůbec nějaký pokus o vysvětlení role bývalého policejního ředitele generála Vorálka včetně jeho vztahu k některým vysokým pohlavárům nejen v ČSSD na Ústecku, ale i  těm, kterým se líbí a hlavně líbilo v Lidovém domě. Všichni jsme koukali s otevřenou pusou jak se na Ústecku najednou objevila chrabrá zástupkyně Krajského státního zástupce Lenka Bradáčová a místo práce na svém hnojišti si šla vydobýt ostruhy do Středočeského kraje. Odměnou jí bylo nejen pár tisícovek navíc, ale i služební postup do křesla Vrchní státní zástupkyně. A co mnozí soudci na Krajském soudu v Ústí nad Labem, kteří doslova dělali vše proto, aby mafiáni nebyli při své práci ničím a nikým rušeni? Nakonec to dokazují i soudci v Ústeckém kraji na soudech okresních. Nyní nám v Chomutově ukázali jak se dostává kmotr na svobodu. Komu ti naši prezidenti dávají talár a kdo tyto nadlidi navrhuje? Kdyby je šlo aspoň odvolat, stejně jako každé smetí jde zamést.

Když byla vražda dokonána, kde se vzal tu se vzal neznámý voják Krnáč, o kterém skoro nikdo nic neví. Co je na tom nejpodezřelejší, že nikdo ani neví odkud přišel a jak se do tohoto rozjetého mafiánského vlaku dostal? Z ničeho nic se objevil v Krupce a to je tak asi všechno co se dá říct. Zajímavé je, že o mnoha jiných vrazích víme i to, jakou měli stolici. A tak nám musí stačit, že do Krupky zabloudil z Prostějova, kde údajně byl příslušníkem 601. speciální skupiny vojenského zpravodajství na pozici zástupce velitele jednotky speciálního průzkumu. Údajně odešel v roce 2007 do civilu kvůli problémům se zrakem. Jinak naprosto nic. Jediné co víme určitě je to, že Krupka byla blízko Teplic a tam se dělo plno zajímavých věcí včetně rychlého zbohatnutí a sídlili tam velikáni hlavně růžové mafie. Z dlouhé chvíle se tento neznámý vojín věnoval sběru informací na Housku a jeho družku. Najednou ho chytil amok, sedl na vlak a šel najisto k Houskovou domu. A ejhle on tam na něho čekal a zvolal zabij mě! Krnáč naprosto bez důvodu a bez objednávky jen tak pro zábavu začne střílet jako smyslů zbavený.

Najednou přijde probuzení a pohádky je konec, jenže policii to stačí, státnímu zastupitelství to stačí a stačí to i Krajskému soudu v Ústí a Vrchnímu soudu v Praze. Všichni ze sebe udělali naprosto dobrovolně blbce a nikomu to očividně nevadí. Nakonec když to prošlo s Kájínkem tak proč ne s Krnáčem. Netrvalo dlouho a Krnáč své údajné přiznání odvolal. Nikdo však nechce nic dělat a už vůbec ne vraždu vyšetřovat a zjistit jak to bylo doopravdy. Proč se všechny tyto ctěné instituce bez talárů i v talárech bojí? Jsou v tom až po uši i s politiky kraje a státu? Jestli ano pak Bůh ochraňuj tuto zemi.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  10

Diskuze

Jan Piegl

Politika převážně vážně a jiná legrace.
portret.jpg
Oblíbenost autora: 8.43

O autorovi

Jsem starý a ubrblaný dědek, sociální demokrat, kterého štvou politici.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA
 
 
ODKAZY