Intriky

TÝDEN.CZ

14. 12. 2018
Rubrika: O politice

Nejsme extremisté pane senátore Meziáne!

Autor: Jan Piegl

12.08.2015 06:00

Jsou lidé, kteří o sobě rádi mluví a které neznáte. U těch je vám jedno co plkají. Najednou si přečtu rozhovor s člověkem se kterým jsem pár let prožil v jedné straně a zjistíte, že neříká pravdu ani když se splete. Za všechno zlé podle něho můžeme my.  Prostě povídá co mu slina na jazyk přinese. Nedávno pan doktor Mezian, toť senátor za ČSSD zaperlil v časopisu Týden, kde poučoval a kritizoval tu zemi, kterou má údajně tak rád. Doktore Meziane vy přece dobře víte, že hlavně poslední dobou právě muslimové nás vydírají svými požadavky, které jsou v rozporu s našimi pravidly, zvyky a mnohde i zákony. Zatím nám vyčítáte extremismus, ale my jen nechceme lidi, kteří si neumí udělat pořádek doma a už vůbec nechceme u nás ty kteří by chtěli dělat pořádek u nás. Toto je naše země ne vaše i když tady bydlíte léta, ale vaše vlast to nikdy nebyla a nebude. My však máme o ni strach a nechceme u nás lidi, kteří by ji mohli ohrozit nebo zničit. To nepovažuji za extremismus. To je vlastenectví.

Je mi úplně jedno pane senátore jestli jste vykonal pouť do Mekky nebo na Kanáry, ale vadí mě když se na Litoměřicku hovoří o podivných jevech, které se kolem vás dějí. Prý se pane doktore v našem okrese snažíte vytvořit nebo koupit nějakou budovu, kde by byl tábor pro uprchlíky z muslimských zemí? Hovoří se dokonce o zařízeních ve vlastnictví kraje? Vadí mi když střelnice ve Skalici u Litoměřic, kde se cvičili dříve ozbrojené pěsti pracujícího lidu byla prodána občanu z Alžírska, který si koupil dům v Žitenicích a vy pane doktore chalupu. Prý jste dobří kamarádi. Je to pravda nebo není? Nebudou se tam cvičit teroristé? Kdo nám to zaručí pane senátore? Navíc je to v této době velmi neodpovědný prodej a lidi by měli vědět kdo za tím stojí? Je totiž velmi zajímavé, že to nikomu nevadí. Možná slyším trávu růst jako Pithart, ale slézá se nám to na Litoměřicku i na Teplicku tak, že se může kraj Ústecký stát v budoucnosti novým Kosovem. Jsem velmi znepokojen tím, jak nás Abbas nebo Airwai poučují a mluví o zákonu šária v souvislosti s touto zemí, která nikdy nebyla k uprchlíkům uzavřená. Najednou pane doktore děláte, že je neznáte a že vy nic, vy muzikant. A přesto ti co vás znají ví, že to tak úplně není. Vy jste pane doktore hlavně opatrný.

Pane doktore Meziane vy jste extremista, který má možná rád psy, ale nenávidí lidi a hlavně ty,  bez kterých by nebyl ničím. Dnes ti co vám pomáhali ke zvolení senátorem jsou v nemilosti ve straně i u vás. U vás hlavně proto, že vědí co jste za zlého a nenávisti plného člověka. Hlavně nenávidíte lidi, kteří vám nelezou do zadku a nechtějí poslouchat vaše stupidní návrhy. Naštěstí ještě nemůžete dělat nic jiného než nenávidět a zlobit se, ale to je zatím všechno. Za to buď Bohu dík. Svým jednáním a chováním ve mně vyvoláváte obavu, že se vám nedá věřit. Snažíte se lidi přesvědčit, že vy jste ten správný a hodný, ale vy se chováte jako pravý muslim. Hovoříte o extremistech a sám se chováte velmi podivně. I našeho prezidenta jste zmínil. Jenže pan prezident spolu s mnoha lidmi v této zemi má obavy a to oprávněné z toho co se děje u vás v Sýrii, Iráku, Jemenu a jinde v muslimských zemích. Naprosto souhlasím s tím co pan prezident říká. Všichni muslimové nejsou teroristé, ale všichni teroristé jsou muslimové. Což dokazuje vznik a působení Islámského státu. Pan prezident nepatří mezi zbabělce a  má stejnou obavu z muslimů jako mnoho lidí nejen u nás. Ne my rozséváme strach, ale vaši lidé vraždí, znásilňují, vyhrožují a vydírají. Proto je moje obava z toho, že IS a různí samozvanci jsou schopni k  nám mezi uprchlíky poslat nebezpečné teroristy, kteří nám vrazí kudlu do zad až půjde do tuhého naprosto oprávněná pokud už u nás nejsou. Tím neříkám, že k nim patříte i když nikdo neví co se komu děje v hlavě.

Zatím pane senátore máme u nás svobodu, není u nás šária ani nejsme muslimskou zemí. Přesto jste si i vy kopl do demonstrantů proti uprchlíkům, kteří nesli dvě stlučená prkýnka ve tvaru šibeniček. Vás ani politiky nenapadlo, že ty šibeničky mohli být varováním před IS a jeho zabijáky a hrdlořezy? Kolik takových šibeniček by tady bylo, kdybychom se nechali ukecat kolaboranty z řad našich celebrit a politiků? To že naši politici trpí paranoidou a šibeničky vztahují na sebe za to my nemůžeme stejně jako za to, že se ke svým občanům chovají hůř než k uprchlíkům z muslimských zemí. Je smutné že se svých občanů bojí víc než těch cizích. Ještě k Hitlerovi ve dvacátém století. Ano přesně tak jsme ustupovali jako mnozí politici nejen u nás muslimům. To je nebezpečná hra. Horší je však to, že na vlastní oči i uši vidíme a slyšíme čeho jsou schopni vaši krajané. Je to větší nebezpečí než byl Hitler. Boj, který předvádí IS není válka, ale jsou to krutá jatka nebezpečných psychopatů, kteří šíří strach a nenávist a my jim ještě otvíráme dveře vašim zvolením, prodejem střelnice ve Skalici i mnoha dalšími ústupky. My se musíme bránit, aby tady nikdy nebyla zem muslimská a zem těch kteří ani nevědí s kým kolaborují a kteří jsou schopni za pár šupů všeho. To už nám bylo mockrát prokázáno a vždy šlo jen o prachy. Lidem i tzv. extremistům jde o to, aby tato zem byla svobodná a už nikdy neumírali naše děti v koncentrácích nebo byli zabíjeni jen proto, že nejsou muslimové.

 

  Rozhovor s doktorem a senátorem Mezianem je otištěn v časopisu Týden č. 32/2015. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  9.38

Diskuze

Jan Piegl

Politika převážně vážně a jiná legrace.
portret.jpg
Oblíbenost autora: 8.43

O autorovi

Jsem starý a ubrblaný dědek, sociální demokrat, kterého štvou politici.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA
 
 
ODKAZY