Intriky

TÝDEN.CZ

22. 1. 2019
Rubrika: O politice

Špatné svědomí nebo úpřimná lítost?

Autor: Jan Piegl

19.10.2015 04:00

Nevím proč, ale stále nemohu pochopit, že je v naší zemi možné to, co se děje na Ústecku. Naprosto ignorovat právo a dokonce i ty opelichané zákony stvořené těmi, které jsme si zvolili. Nikomu nevadí propojení policie, státních zastupitelství a soudů s mafiánskými klikami tvořenými údajně demokratickými stranami. Modří i oranžoví kmotříci se nám smějí do ksichtu, neboť jsou chráněni ze všech stran. A mnozí se poschovávali i do ANO. Proto se také snažím tu a tam upozornit na to, že nejen na Ústecku neexistuje právní stát. Bradáčová je podvod na lidi a soudy v Ústeckém kraji jsou s mafií spojeny a hlavně soud Krajský, který má mezi sebou mnoho těch, kterým talár jen dodává odvahu pro jejich protiprávní činnost a chrání je před tresty.  Přesto doufám, že přijde den , kdy i oni se budou muset zodpovídat. Nyní se snažím jen varovat před volbou špinavců i když se schovávají pod různé barvy. K těm oranžovým jsem léta patřil a viděl na vlastní oči čeho jsou schopni. Některé události jsem viděl zblízka, ale jedno vím jistě bojovat proti tomu je nemožné. Lepší je v tom jet s nimi. Ale někdy je to fakt o život nebo o kriminál. Jenže ten přichází zcela vyjímečně a na malý okamžik. Právě proto že i v talárech sedí v mnoha případech také mafiáni. Proto jsem se rozhodl od 1. listopadu otevřít před volbami stránky s názvem: Proč nevolit ČSSD v Ústeckém kraji a budu zde třikrát do měsíce psát o tom, proč ČSSD nevolit.

 Ponechme stranou fakt, že se v této straně toho moc nezměnilo a když tak k horšímu a věnujme se lidem, kteří chtějí být za každou cenu na kandidátce. I když mám mnoho výhrad k Foldynovi a jeho některým akcím je ze stávajícího ansáblu v kraji Ústeckém tím lepším. Ještě donedávna ovládal Ústecký kraj Roman Houska a vládl tak, že nikdo nebyl schopen ho porazit v politickém boji, neboť Roman byl tvrdým a bezohledným protivníkem, který měl ve svých rukách nejen moc, ale také toho moc na mnohé oranžové bastardy věděl. Na ty co se rozhodli v ČSSD setrvat i na ty co raději odešli protože věděli, že se něco chystá. Od koho to věděli? Můžete hádat třikrát? Potřebovali vycouvat a tím se ukrýt před trestem aniž by museli přijít o naloupené. Jenže Houska se nedal a na některé přímo ukazoval. A to byl Houskův rozsudek smrti. Všichni počínaje justicí a konče oranžovou bývalou i dnešní mafií udělali pro to, aby to odnesl neznámý voják Krnáč vše co bylo v jejich silách. Krnáč udělal ze sebe mouřenína, který za pár stříbrných vzal vinu na sebe.Hlavně soudy se sešikovali a soudci ze sebe udělali raději blbce než by trvali na pořádném vyšetření celého případu. Nejkouzelnější je jak se všichni tváří, že je to správné a nevadí to ani novinářům. Až na vyjímky je ticho jako v hrobě. Komu to slouží?

Paradoxem je že dnes kraj ovládají ještě horší a zákeřnější než byli ti před nimi. Andrt je pouhou loutkou v rukách těch nových špinavců za ním, kteří ho ovládají a mávají s ním jako s hadrákem. Proto také je jednoduchá odpověď na to proč zrovna Andrt  je předsedou krajské organizace. I ten Fišera měl svoji cenu. Andrt si hraje na pana záchrance a zatlouká do rakve, kde leží zcela ochrnutá ČSSD z Ústeckého kraje poslední hřebíčky. Kraj dnes ovládají komedianti s klikou.Znal někdo jména Havelka nebo Růžek? Tak Havelku znali jen v Litvínově a Růžka ti co sledovali kauzu kmotra Nováka a jeho motorkářů. Je to Novákův advokát. Soused vedle mi tvrdí, že ďáblův,ale to snad ne?

A zase se rozehrávají hry podrazáků, které mají vyšachovat ty minulé a přivést v život staronové, ale zákeřnější a bezohlednější než ti co odešli. Známé boje o mrtvé duše vystřídal boj o různé dělení organizací a další snahu o zisk monopolu na zlodějny a podrazy. Ti členové, kteří mají čisto před svým prahem a nenechali by se vydírat ani zastrašit nemají šanci dokud nebudou mít kliku a nezbaví se různých klik. Proto jsem mluvil na začátku o Foldynovi. Je jeden z mála, který přežil všechno a je to politik, který v tom umí chodit. Nikdy nezašel tak daleko, aby se dal počítat mezi mafiánské kmotry a nikdy nezašel tak blízko, aby se popálil bojem proti Ústecké oranžové mafii. Je to mistr kompromisů, kterého není lehké vyšachovat a který se o sebe dovede postarat. Chci věřit, že by snad ještě něco málo dokázal udělat pro lidi.

Jen pro osvěžení paměti se zastavím v okrese Litoměřice ze kterého přiklusal do křesla předsedy kraje Andrt, abych poukázal na to co se děje právě jemu pod nosem a on nejen mlčí, ale dokonce mu to vyhovuje ba dokonce některé hry rozehrává. Přece všichni oranžoví a nejen v okrese Litoměřice vědí, že napojení krajského radního Santa na šéfa holdinku GKR Kyhna je nehoráznost a zavání mafií na sto honů. Vždyť Kyhnovo bohatnutí z peněz kraje a EU nemůže uniknout pozornosti ani podprůměrně inteligentního člověka natož takových lidí jaké vychovávala naše Xena Bradáčová. Jak se proslýchá už se jedná, aby Santo pokračoval a údajně Andrt je v této věci velmi aktivní. O setkání Andrta, Grunda a Santa se vyprávějí pohádky jak jen dva prstíčky se strkaly do dveří, které se po volbách možná ani neotevřou. Do voleb ještě daleko, ale v Litoměřicích je jasno. Santo kraj, Ryšánková poslanecká sněmovna a Andrt do Senátu, ale to se jen povídá, neboť volby do Senátu na Litoměřicku řádně budou až za dva roky od voleb krajských. Že by Mezián chtěl odstoupit dobrovolně o tom tedy nic nevím.  Vidíte, že boj se už rozjel a krysy začínají hodovat u stolu, který je zatím prázdný. Naplnit ho můžeme jen my tím, že jim dáme své hlasy. Nechci ČSSD nijak ubližovat v jiných krajích, ale na Ústecku je to hlas pro šmejdovskou politiku na kterou všichni jen doplatí. Andrt se prý někde vyjádřil, že se mu to všechno moc nelíbí a smrdí to krchovem, ale neodejde. Buď to změní nebo padne.Nic nejde změnit s těmi co jsou ještě horší než ti minulí. Ale o tom zase příště. Je možné, že ho trápí špatné svědomí nebo přišla úpřimná lítost, ale na to padnutí nemusí čekat tak dlouho. Stačí jen jeden rok a to do krajských voleb.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  9.9

Diskuze

Jan Piegl

Politika převážně vážně a jiná legrace.
portret.jpg
Oblíbenost autora: 8.43

O autorovi

Jsem starý a ubrblaný dědek, sociální demokrat, kterého štvou politici.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA
 
 
ODKAZY