Intriky

TÝDEN.CZ

22. 1. 2019
Rubrika: O politice

Nechte lidi říkat svůj názor bez urážek a nálepkování.

Autor: Jan Piegl

27.07.2016 05:00

V naší zemi vládne znovu blbá nebo ještě blbější nálada plná urážek a zla hlavně od těch co doslova vysávají rozpočet. Jsou to různé skupiny občanských a neziskových organizací, které nikým nevoleni ani nepověřeni pod praporem občanské společnosti nás sprostě okrádají. Jejich úkolem je vytáhnout ze státu co nejvíce peněz a hrát si na hlídače jediné pravdy. Když poslankyně Nytrová využila svého práva občana a poslankyně říci svůj názor začal hon na Nytrovou jako na škodnou. Bylo to jako při reorganizování policie. Plno keců, urážek a v podstatě odešel pouze Šlachta. Nebo musel odejít? Já stále nechápu, že např. Dientsbier může vymyslet sebevětší kravinu a ubrat ČSSD sebevíce hlasů není nikdo, kdo by ho nakopal do zadku. Nytrová řekla pouze nahlas co si o projednávaném zákoně myslí nejen ona a někteří politici, média a pravdoláskaři se mohou zbláznit.

 Když se ještě za sociálně-demokratického vůdce Jiřího Paroubka přijímal zákon o registrovaném partnerství nebo za Nečase zákon o církevních restitucích tak došlo k hororovým situacím. Zákon o registrované partnerství rozhodl poslanec přivezený v invalidním vozíku z nemocnice a zákon o církevních restitucích poslanec, který si odskočil na hlasování z kriminálu. V obou případech rozhodl jeden jediný hlas. Ten kdo neztratil paměť ví, že ani jeden zákon žádné nadšení mezi lidmi nevyvolal. U zákona o církevních restitucích je ještě dnes v mnoha lidech pocit křivdy a nespravedlnosti. ČSSD by se měla stydět, že dodnes neučinila pro nějakou změnu tohoto zákona vůbec nic. Při přijímání zákona o registrovaném partnerství se lidem tvrdilo, chcete-li lhalo, že zákon o registrovaném partnerství ano, ale adopce nikdy. To dokonce tvrdili lidé patřící k těmto menšinám. Jak je vidět stále platí, pohádka o dvou prstičkách jenže u nás naprosto ve všem.

Já nechci soudit zda zákon o adopci lidmi jinak sexuálně orientovanými je dobrý nebo špatný, neboť k tomu není dost relevantních podkladů nejen pro mě, ale vůbec. Patřím však k těm co si myslí, že páteří společnosti je rodina nebo lépe řečeno máma a táta tak jak mají být. Žena a muž. Nic proti tomu, aby se hledalo řešení kolem celého problému. Ale způsob jakým se přijímal tento zákon považuji za nešťastný a neodpovědný Připomíná to hru blbých na slepou bábu. Jde přece o vážné rozhodnutí plné pro a proti a proto by měla probíhat ve společnosti vážná diskuse k tomuto tématu a potom by mělo dojít k projednání zákona. A to nejen u tohoto zákona. Když např. dojde k situaci, že se z mámy dítěte stane najednou jinak sexuálně orientovaná žena a dítě je u mámy proč ne? Jinak bychom neměli rozhodovat za děti.  Bohužel u nás sestava ve sněmovně a v senátu potřebuje voliče a občany jen  před volbami a po volbách už i blbec dostává rozum na co potom diskutovat? Proto si myslím, že Nytrová řekla svůj názor se kterým nemusím souhlasit, ale různí hlupáci by nemuseli urážet a zesměšňovat. Jednou se jim to nemusí vyplatit a mohou se stát předmětem posměchu oni.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  10

Diskuze

Jan Piegl

Politika převážně vážně a jiná legrace.
portret.jpg
Oblíbenost autora: 8.43

O autorovi

Jsem starý a ubrblaný dědek, sociální demokrat, kterého štvou politici.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA
 
 
ODKAZY