Intriky

TÝDEN.CZ

22. 1. 2019
Rubrika: O politice

Kdo zastaví komedianty v talárech?

Autor: Jan Piegl

03.10.2016 05:00

Kdo zastaví komedianty v talárech?

 

V České republice mimo pozornost našich médií proběhla podivná soutěž. Soutěž o nejtrapnějšího soudce nebo soudkyni. Naprosto suverénně zvítězili dvě ženy. Jedna z Vyškova a druhá z Prahy 1. O co vlastně šlo. Vyškovská soudkyně soudila holý zadek vystrčený na americkou kavalerii projíždějící přes naše území a ta Pražská zase kašpary ze ztohoven, kteří vlezli na střechu Pražského hradu, sebrali standartu prezidenta republiky zničili ji a pověsili tam místo ní červené trenky. Holý zadek, který  vystrčil vojenský veterán na projíždějící americké vojáky vyvolal ve Vyškovské soudkyni takový odpor a znechucení, že trestním příkazem zatím nepravomocně odsoudila vojenského veterána na 10 měsíců do vězení s podmíněným odkladem na 2 roky. Dávejte si dobrý pozor kde svůj holý zadek vystrkujete a hlavně na koho, jinak i prdel vás může přivést do kriminálu a nevíte ani jak. Pokud nešlo o to udělat ze sebe nejtrapnější soudkyni a získat první místo v soutěži pak šlo buď o politickou objednávku nebo korupci. Musím popravdě říci, že justiční mafie se začíná uplatňovat i v zábavním průmyslu.

Další kandidátkou na nejtrapnějšího soudce a soudkyni se stala soudkyně z Prahy 1, která soudila partu stupidních recesistů za šlohnutí standarty prezidenta republiky ze střechy Pražského hradu, kterou tato parta zničila a místo ní pověsila červené trenky. Ponechám stranou fakt, že ti co slouží jako ochranka na Pražském hradě jsou naprosto k ničemu. V jiné zemi by ti troubové co na střechu sídla prezidenta vlezli už odpočívali v hrobečku a lidi by si ťukali na čelo co je to za cvoky. A pokud by přežili byli by souzeni a odsouzeni bez doprovodných keců děvy v taláru, která snad studovala práva v rychlokurzu našich podivných škol. Tato soudkyně se úplně pomátla když tvrdí, že ukradením standarty nešlo o obohacení. I vůl musí zabučet smíchy nad tím, co všechno lze čekat v tom našem soudním mafiánově. Prostě krádež je krádež i kdyby jste kradl s úmyslem, že se neobohatíte, ale jen tak sousedovi sebral vepře ze chlíva, a schoval ho u sebe v kůlně, aby byla legrace. Také se nic nestane? A s totalitou nemá řádění hlupáků co dělat. Paní soudkyně jsou prostě věci, které nejde tolerovat ani v tak demokratické zemi jakou je podle vás např. Španělsko. Jestli toto paní soudkyně neví pak je na tom stejně jak ta vyškovská. Buď chce vyhrát soutěž o nejtrapnějšího soudce či soudkyni nebo jí to někdo nařídil či zaplatil?

Mohu obě soudkyně ujistit, že soutěž vyhráli, ale znovu ukázali co máme u nás v talárech za nebezpečné hlupáky. Bohužel tito lidé rozhodují o lidských osudech. Není to paradox? Za holý zadek trest jak za zabití a za špinavou zlodějnu, které se říká recese nic. Zákony máme stejné a platí pro všechny jen některá prasata jsou na tom lépe. Kdo řídí naši justiční mafii a určuje kdo bude potrestán a kdo ne? Co dělají naší zákonodárci za zákony, že ne zákon, ale blbec v taláru rozhoduje o trestu a ještě si u toho žvaní? Kdy konečně přijde odpovědnost nejen lidí, ale i úředníků, politiků, soudců, policistů i státních zástupců za jejich práci? Nikdo za nic nemůže a ruku v ruce s justiční mafií mlčí nejen politici, které znovu a znovu volíme, ale i většina médií. Krást a podvádět je povoleno, ale jen těm, kteří požívají ochranu zkorumpovaných soudů. Komu vyhovuje justiční mafie, která beztrestně páchá zločiny na lidech a chrání politickou stranu před exekutory?Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  8.71

Diskuze

Jan Piegl

Politika převážně vážně a jiná legrace.
portret.jpg
Oblíbenost autora: 8.43

O autorovi

Jsem starý a ubrblaný dědek, sociální demokrat, kterého štvou politici.

Kalendář

<<   leden 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA
 
 
ODKAZY